Буцький каньйон: як дістатися і чому там варто побувати

Думаєш, куди поїхати в Україні в вихідний день? Після закінчення карантину вирушай в Буцький каньйон в Черкаській області. Це місце точно тебе здивує.


У Буцький каньйон можна нескінченно спостерігати за красою природи, вбирати її силу і міць. Тут дивним чином думки структуруються в голові і з'являються відповіді на давно хвилюючі питання. Чи не знаємо, в чому справа, але реально працює. Буцький каньйон - одна з найдивовижніших природних пам'яток нашої країни. Каньйон розташований на річці Гірський Тікич біля села Буки (звідси, власне, і назва). Він досить вузький, але в той же час глибокий. Його ширина коливається в межах 20-40 метрів, а максимальна глибина досягає 20 метрів. Довжина самого каньйону близько 5 кілометрів. Ну а гранітним породам, через які протікає річка, в районі двох мільярдів років. Двох. Мільярдів. Років. У цьому місці нереальна енергетика і ти точно її відчуєш.Що робити в Буцький каньйон


З каньйону відкриваються карколомні види, але внизу у води теж цікаво. Там, наприклад, можна побачити руїни першої в Україні гідроелектростанції. Походи там, подивися всі, знайди цікаві ракурси і зроби фото для соцмереж. Знімки вийдуть атмосферними і незвичайними, так що напевно зберуть багато лайків. Також обов'язково зупинись біля водоспаду-перекату Вир. Це на самому початку каньйону. Річка там обривається з гранітної брили, утворюючи гучний двометровий водоспад. Біля нього в XIX столітті побудували велику водяний млин, від якої зараз залишилися тільки фрагменти.

Також в Буцький каньйон точно сподобається шанувальникам екстремального туризму. Серед скелелазів особливо популярний один з уступів каньйону - Скала Родіонова. Буцький каньйон можна відвідати самостійно або в складі екскурсії. Гід розповість набагато більше, ніж гугл, тому дуже радимо послухати місцеві історії та легенди. Але, якщо буде можливість, побувай в цих краях і з екскурсією, і самостійно. Це дуже різні, але однаково класні враження.


Буцький каньйон: де зупинитися

Їхати сюди можна як на один день, щоб помилуватися природою, так і на парочку, якщо є бажання відпочити з палатками. Готелів же в селі Буки поки немає. Найближче місце з комфортними умовами проживання в селі Маньківка, в 13 кілометрах від каньйону. Також можна зупинитися в Жашкові (звідти до села Буки їхати хвилин 40).

Буцький каньйон: як дістатися

Найзручніше на авто. Відстань від Києва менше 200 км. Також можна доїхати до Жашкова, а звідти вже маршруткою або автобусом. Заздалегідь подзвони на автостанцію і уточни розклад транспорту.

7 перегляд

Контакти

Електронна скринька

ukrservistur2@gmail.com

тел/факс (032)232-29-10

моб (093)22-42-040

Телефон для екстренного звязку (тільки для туристів)

(063)03-02-031

Працюємо

Пн-Пт 10:00 - 18:00

Сб - при необхідності

Нд - вихідний

Знаходимось

м.Львів вул.Д.Вітовського 15

Зворотній зв'язок

© 2015-2019 «UKRSERVISTUR».

Всі права захищено.

Розробка сайту Олена Поронюк.