Україна дивує: 21 аналог світових туристичних (ч1)

Україна неймовірно багата на цікаві місця, вишукану архітектуру та справжні дива природи. Ми з легкістю можемо конкурувати з популярними туристичними країнами, адже в нас знаходиться чимало об’єктів, які зовсім не поступаються їм. 1. Сакральна Зарваниця або Український Єрусалим Тернопільщина дивує нас цікавими місцями, сповненими потужною енергією та неймовірною красою. І це правда, адже саме там компактно розташувався «Український Єрусалим» — Зарваниця. Комплекс споруд в центрі якого є копія Гробу Господнього відтворює архітектурний ансамбль святинь Єрусалиму. У Зарваницькому духовному центрі також відтворені Сходи Покаяння (Святі Сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до преторію Пилата, Гетсиманський сад, де Божий син молився перед тим, як його схопили, Левові ворота та Вежа Давида. Цікаве місце наповнене молитвою, вірою та набожністю і неодмінно варте того, аби його відвідати.


Зарваниця – Єрусалим

2. Синевир та Чорне озеро Містична водойма, що знаходиться в Закарпатській області є найбільшим озером Українських Карпат та зачаровує своєю дзеркальною блакиттю. Затаївшись поміж зелених пагорбів незайманої природи це цікаве місце захоплює дух своєю красою. Тут, шепочуть смереки, перешіптуються сосни та ялиці, і саме сюди кличуть трембіти всіх охочих відвідати українські Карпати. Можна порівнювати Синевир з Альпійськими озерами чи Чорним озером у Чорногорії, що знаходиться в національному парку Дурмітор, але Синевирський магнетизм та унікальність назавжди викарбуються у Вашому серці.

Синевир – Чорногорія

3. Сакури, аніме та Ужгород Не обов’язково їхати на інший кінець світу, не спати ночами зубрячи японську мову чи обожнювати аніме аби побачити дивовижні дерева сакури. Цей ніжно рожевий колір та солодкий аромат скликає туристів не лише у Токіо чи Кіото, а й цікаве місце Західної України — наш Ужгород, що на Закарпатті. Тут цілі вулиці заквітчані японським цвітом, а туристи відкладаючи усі справи з середини квітня чимдуж мчать в Ужгород!

Ужгород – Кіото


4. Родинні секрети замку «Паланок» Та не лише чарівною природою тішить нас Закарпатська область, а й дивовижною архітектурою! Замок «Паланок» — це велична фортеця, що тримає у своїх стінах безліч історій, легенд, драматичних сюжетів, тут, між замковими коридорами зберігаються найстрашніші таємниці та найщасливіші моменти життя, його колишніх власників. Подільський князь Федір Корятович чи трансільванські князі Ракоці, а, можливо, відважна красуня Ілона Зріні? Про життя кожного з них ви дізнаєтесь відвідавши цю важливу військово-архітектурну пам’ятку України. Подейкують, що Паланок має «брата-близнюка» на Баварських землях, а саме замок Бургхаузен, що знаходиться в однойменному німецькому місті. Зовнішня схожість справді очевидна, але кожна споруда насамперед важлива історією, яка в ній відбувалась.

Паланок – Бургхаузен

5. Долина нарцисів проти Нідерландів Нідерланди відомі на весь світ королівським парком квітів Кекенгоф, що цвіте між Амстердамом та Гаагою в маленькому містечку Ліссе. І це справді цікаве місце для усіх поціновувачів ботаніки та не тільки. Та в Україні теж є гарне місце де легко можна отримати естетичне задоволення. Заповідник в урочищі Кіреші, що поблизу міста Хуст на Закарпатті прославився на всю Україну, як «долина нарцисів», адже саме там найбільший у Середній Європі осередок нарцису вузьколистого. Унікальний ботанічний сад у другій половині квітня та до першої половини травня вкривається білим килимом і заманює туристів з усіх околиць, аби помилуватись ніжним білим цвітом.

Хуст – Нідерланди


6. Квіткова Волинь та Буковина: неймовірні тюльпани Не нарцисами єдиними багаті Нідерланди, головною окрасою країни протягом років залишаються тюльпани. Подивитись на чарівні алеї щорічно приїжджають туристи зі всього світу. А в Україні тим часом з’явилась своя власна «Голландія». На Волині, поблизу селища Голоби що у Ковельському районі у першій половині травня розквітає 2 га чудових тюльпанів — тут їх близько 350 видів і в черги помилуватись цим ансамблем барв і аромату прибуває все більше і більше бажаючих. А також неподалік від Чернівців – селах Реваківці та Мамаївці, що у Кіцманському районі щороку зацвітає понад п’ятдесят сортів цих квітів утворюючи яскравий і різнокольоровий геометричний візерунок. Запрошуємо й вас помилуватися цими квітами які віддавна є символами багатства і знатності.

Волинь – Нідерланди


7. Чи були тролі у Сколівському районі? За останні декілька років Норвегія стала новим центром світового туризму. Звісно, адже ці холодні безкраї простори та витончені скалисті краєвиди нікого не залишать байдужим. Особлива увага була прикута до відомого кам’яного виступу на горі Ск’єггедаль більш відомого як «Язик троля», тисячі шукачів пригод щорічно відвідують це місце. Та в Західна Україна має свій відповідник цьому природньому диву — Скелі в Ямельниці. Селище Ямельниця знаходиться у Сколівському районі Львівскої області та збирають навколо себе теж чимало туристів та поціновувачів гарних фото. Тут знаходяться і високі Камені Сигли, і Чорний камінь, що має серед жителів села недобру славу, і Юшкова яма, саме яку й порівнюють з Язиком Троля.

Юшкова Яма – Язик Троля


8. Калуське Памуккале У Івано-Франківській області знаходиться ще одне чудо України — справжнє «Мертве море» в Калуші. Утворилась ця дивовижа завдяки видобуванню калійних та магнієвих солей у колишньому промисловому центрі. Краєвиди тут заворожують, а розсипи калійних солей на краях хвостосховища нагадують славнозвісне «Памуккале»

Калуш – Памуккале


9. Заліщики — Німеччина: неймовірна схожість Десь у далекій Німеччині ріка Саар огортає собою селище Оршольц, чим створює відчуття невеличкого острівця, який заманює туристів. А Тернопільська область має свої цікаві місця і одним з них є місто Заліщики. Мальовничу місцину з усіх боків огинає могутній Дністер, а зі сушею пов’язує лише невеличкий місток. Заліщики — цікаве місце Західної України, яке здатне вразити навіть бувалих туристів, адже тут не лише дивовижні панорами, у самому містечку чимало цікавих об’єктів та стародавньої архітектури.

ч1. Інформація взято ТО.Відвідай

10 перегляд

Контакти

Електронна скринька

ukrservistur2@gmail.com

тел/факс (032)232-29-10

моб (093)22-42-040

Телефон для екстренного звязку (тільки для туристів)

(063)03-02-031

Працюємо

Пн-Пт 10:00 - 18:00

Сб - при необхідності

Нд - вихідний

Знаходимось

м.Львів вул.Д.Вітовського 15

Зворотній зв'язок

© 2015-2019 «UKRSERVISTUR».

Всі права захищено.

Розробка сайту Олена Поронюк.