• US-TOUR

Унікальність та таємничість Зони відчуження Чорнобиль

Чорнобиль – це унікальне та неймовірно мальовниче місце, яке повинен відвідати кожен! Варто зауважити, що екскурсії в Чорнобиль та Прип’ять є абсолютно безпечними і радіаційний фон тут становить близько 30 мкР/год, що не перевищує допустимі норми. Кожного року Зону відчуження відвідує величезна кількість туристів з України та всього світу, хтось приїжджає сюди за новими враженнями та емоціями, хтось за відпочинком, а хтось хоче отримати відповіді на запитання після перегляду чергового фільму про катастрофу на Чорнобильській АЕС. Хочете побачити це все на власні очі?

Загадкові та секретні місця Чорнобиля

Обов’язково під час туру в Чорнобиль варто відвідати ще одне неймовірно цікаве і дивовижне місце — загоризонтну радіолокаційну станцію «Дуга-3», яка знаходиться в межах так званого об’єкту Чорнобиль-2. Для того, щоб сюди потрапити, потрібно перетнути контрольно-пропускний пункт «Лелів». Цю станцію можна сміливо назвати перлиною космічної розвідки. Вона випромінювала сигнал, який міг бути почутий короткохвильовими радіоприймачами в усьому світі в період з липня 1976 року по грудень 1989 року. Загалом, у Радянському Союзі було 3 таких станції. На сьогодні, єдина станція, яка залишилась – у Чорнобилі, дві інші – демонтовані.


Основні поради для туристів, які планують поїздку в Чорнобиль:


найважливіше: щоб уникнути неприємностей при перетині КПП, перед екскурсією обов’язково варто перевірити наявність паспорта у сумці, без нього Ви не зможете потрапити на територію;

не забудьте взяти із собою особисту туристичну аптечку. В разі якоїсь неприємності, вона може стати у пригоді;

пам’ятайте, що одяг повинен бути щільним і закритим, (а головне зручним!), навіть якщо Ви подорожуєте влітку;

радимо взяти із собою їжу та воду, щоб була змога перекусити в дорозі (в автобусі) або в Чорнобилі, в приміщенні їдальні. Варто зазначити, що пити і їсти на території Зони відчуження суворо заборонено!

не варто відхилятися від маршруту, потрібно слідувати за групою та екскурсоводом; наприкінці поїздки, при виїзді із Зони, Ви будете змушені пройти радіаційний контроль.  

Обов’язково відвідайте Зону відчуження! Вона дивовижна у будь-яку пору року. Якщо Ви давно мріяли відвідати не лише Чорнобиль, а й Національний парк «Межигір’я», відомий як Музей корупції, маєток колишнього президента Януковича, то це можна зробити, замовивши надзвичайно вигідний і цікавий тур «Межигір’я – Чорнобиль (від величі до забуття)».

10 перегляд

Контакти

Електронна скринька

ukrservistur2@gmail.com

тел/факс (032)232-29-10

моб (093)22-42-040

Телефон для екстренного звязку (тільки для туристів)

(063)03-02-031

Працюємо

Пн-Пт 10:00 - 18:00

Сб - при необхідності

Нд - вихідний

Знаходимось

м.Львів вул.Д.Вітовського 15

Зворотній зв'язок

© 2015-2019 «UKRSERVISTUR».

Всі права захищено.

Розробка сайту Олена Поронюк.