• US-TOUR

Єгипетські піраміди – короткі цікаві факти
Висота найбільшої єгипетської піраміди Хеопса становить 146,6 метрів, вага – понад 6 мільйонів тонн. Площа цього гіганта – близько 5 гектарів.


На стінах пірамід зображені численні сцени їх будівництва. Якщо вірити переказам, піраміди спорудили вольні люди, а зовсім не раби.


Грані піраміди Хеопса менш ніж на 5 сантиметрів відрізняються одна  від одної. І це – при довжині в 250 метрів кожна.


На думку вчених з Німеччини, піраміди є дуже потужними генераторами енергії. В них фараони оздоровлювалися і займалися Енерготерапією.


Одними  з найбільш популярних теорій виникнення єгипетських пірамід є наступні теорії. Перша: величезні пам’ятники архітектури побудували інопланетяни. Друга: переміщали і складали кам’яні блоки один на одний люди, які володіли магічним кристалом.


Склепи єгипетських фараонів знаходяться не всередині пірамід, як багато хто помилково вважає, а недалеко від них, в Долині Царів.


Згідно з однією з теорій, побудувати величні піраміди єгиптянам допоміг освоєний ними математичний «принцип важеля». Але, в той же час, таким способом спорудити піраміду Хеопса вдалося б за півтора століття. Тоді як з’явилася вона всього за 20 років. Загадка!986 перегляд

Контакти

Електронна скринька

ukrservistur2@gmail.com

тел/факс (032)232-29-10

моб (093)22-42-040

Телефон для екстренного звязку (тільки для туристів)

(063)03-02-031

Працюємо

Пн-Пт 10:00 - 18:00

Сб - при необхідності

Нд - вихідний

Знаходимось

м.Львів вул.Д.Вітовського 15

Зворотній зв'язок

© 2015-2019 «UKRSERVISTUR».

Всі права захищено.

Розробка сайту Олена Поронюк.